Policejní pochod Brdy 2024

Vítejte na stránkách Policejního pochodu Brdy. Pochod je organizován Policejním klubem Příbram, z.s.. Partnerem pochodu je Nadace policistů a hasičů.
Byť název pochodu nese označení „policejní“, pochod je otevřen všem zájemcům, kteří se chtějí podívat do krásné přírody a pomoci druhým.
Pro rok 2024 pro Vás připravujeme 5 tras:
Extrém:
50 km trasa je dosud nejkratší extrémní trasa našeho pochodu, ale i přes kratší délku však zůstává velice náročná. Při jejím zdolání účastníci nastoupají 1100 m. Výzva pro opravdové „fajnšmekry“.
Dlouhá:
Trasa v délce 32 km, kterou považujeme za nejkrásnější, Vás provede oblíbenými výhledy z Brdských bunkrů až na letiště U Bílého křížku, hlouběji dopadovou plochou okolo kouzelné Parmovy nádržky, dále již tradičně přes loveckou chatu „Carvánka“  a všem pochodníkům známý vrch Třemošná zpět do cíle.
Střední:
Trasa v délce 24 km, kopíruje dlouhou trasu, tentokrát Vás zavede i k Brdským bunkrům, ale je kratší o delší výlet na letiště.
Krátká:
Krátká trasa tentokrát měří 16 km. V úvodu Vás vynese do Brd přes Klobouček, dále přes vrchol Tok k lovecké chatě „Carvánka“ a následně za konstatního sestupu zpět do cíle.
Kočárková:
Trasa v délce zhruba 12 km, která je sjízdná i s kočárky.

dny

hodiny

minuty

vteřiny

Kvě 17 - 18 2024

Čas

Umístění

Obecnice okr. Příbram

Organizátor

Policejní klub Příbram, z.s.
policejni.pochod.brdy@gmail.com