Memoriál československých parašutistů

• Starty týmů budou probíhat z prostoru vojenské části letiště Chrudim. Vstup do areálu bránou z ulice Generála Klemeše, po levé straně od Chrudimi směrem na obec Sobětuchy.

• Časový limit pro úspěšné dokončení a získání upomínkového předmětu je maximálně 18 hodin od startu družstva. Délka přesunu je přibližně 70 km. Samotnému účastníkovi týmu nebude dovoleno pokračovat a nemá nárok na získání upomínkového předmětu (kromě navíc objednaných).

• Pochodu se účastní pouze fyzicky a zdravotně způsobilé dvoučlenné týmy s oběma účastníky ve věku minimálně 18 let. Pro úspěšné splnění podmínek je třeba, aby dokončili oba členové družstva současně. V případě neúspěšného dokončení nemají nárok na upomínkový předmět.

• Časy prezentace účastníků a startu jednotlivých družstev budou zveřejněny na tomto webu minimálně 5 pracovních dní před začátkem pochodu. Hromadný nástup všech účastníků neproběhne, každá paraskupina se dostaví ve stanovený čas do označeného prostoru startu.

• Předání pamětních mincí, upomínkových předmětů a certifikátů proběhne  po dokončení pochodu. Průběžný odvoz zpět do místa startu bude následovat bezprostředně po naplnění autobusu, neproběhne hromadné vyhlášení.

• Kapacita přihlášených týmů je 300, tzn. celkem 600 osob. Po naplnění kapacity bude přihlašování ukončeno.

• Tepelný komfort, sociální zařízení a sprchy budou pro účastníky zajištěny v místě cíle.

dny

hodiny