013 – POCHODY MEZI HRADY

16. 6. 2018

15. 6. 2019

20. 6. 2021

Tyto pochody pár roků pořádal Pochodnický spolek v krásném okolí hradu Kokořín. Úspěšné absolvování bylo odměněno pěknou medailí a navíc byly tyto léta zakončena společnou pochodnickou medailí (viz foto níže).

Byly to pro mě krásné roky strávené v přírodě Kokořínska známé také jako Máchův kraj. Kdo šel aspoň jednou tento pochod, určitě mi dá za pravdu, že se v této krajině člověk setká s krásnou přírodou a také díky skvělé organizace má pochodník dobré zázemí po celou dobu akce. Jak já říkám: „Člověk se dostane do samé lepší společnosti“.⛄🗻⛰️🏔️⛄

POCHOD MEZI HRADY

28. 5. 2022

Start a cíl: Western Kemp Vochtánka

Trasa: 23 km (šel jsem to 5 h)

Minulý rok se začala psát nová etapa pochodu Mezi Hrady, která se začala konat pod Hradem Potštejn v údolí Divoké Orlice a v jeho krásném okolím.

Během pochodu jsme navštívili:

⇒PR Modlivý důl

⇒Vyhlídku u Kapradě

⇒Zříceninu hradu Valešov

⇒Rozhlednu Vrbice

⇒Prošli jsme cestu Dr.J.S.Gutha-Jarkovskeho

⇒jez u Kostelce nad Orlicí

⇒Doudleby nad Orlicí

⇒Zámek Potštejn

⇒Hrad Potštejn

⛄🏔️⛰️🗻⛄

Vřele tento pochod doporučuji a budeme se těšit na další etapu pochodů Mezi Hrady.

Na pochodu „zdar“!

Váš turista Pavel Krahulec